Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

             

Für den Inhalt dieser Seite ist eine neuere Version von Adobe Flash Player erforderlich.

Adobe Flash Player herunterladen

Par sevi

Hei... mans vārds ir Antra. Dzīvoju Vācijā. Jau no bērnības man ļoti patika zīmēt. Kā datordizainere esmu jau ar 20 gadu pieredzi.

Jekuram cilvēkam – arī man – ir tiesības izvēlēties dzīves stilu. Es varu būt pasīva: pieņemt pasaules diktētos noteikumus un tikai reaģēt uz tiem. Vai arī būt aktīva: pieņemt patstāvīgus lēmumus, rīkoties pēc saviem ieskatiem, izvirzīt mērķus un meklēt piepildījumu. Kļūstu par situācijas veidotāju un notikumu virzītāju, nevis par pasīvu novērotāju! Esmu cēlonis, nevis sekas! Katru dienu dzīvoju tā, lai tā būtu pati labākā.

Esmu grafiskā dizainere.... un cenšos radīt unikālu, tīru, radošu, bet spēcīgu dizainu, kas atspoguļo manu patieso aizraušanos ar mākslu…. Vajag projektēt? .. sazinieties ar mani ...

Mans mērķis ir nodrošināt pilnīgu apmierinājumu katram klientam, vienlaikus piedāvājot zinoši un draudzīgus pakalpojumus par konkurētspējīgām likmēm.


Statuss

 

Specialitāte

Pieredze

Izglītība

 Interesē pilna laika nodarbinātības un ārštata projekti

Māksliniece, datorgrafiķe

15 gadi

Latvijas Mākslas akadēmija (1998)   Skills

    
 


Taisu dizainus, animācijas, programmmēju maajas lapas.

Strādāju šādās programmās: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe Flash, Adobe Dreamweaver, CorelDraw. Ilustrācijas zīmēju arī ar flomasteru.

lasīt vairāk
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto

Antra Gutmane, © 2008-2017


 
email: ang@antragut.com